PO - NE: 11:00 - 23:00 Rezervace: 777 575 302 Facebook

O restauraci Kozlovna Vršovice

Eden – Kozel jako v ráji

V pražských Vršovicích se Kozel cítí jako v ráji. Jak by ne, když je přímo v Edenu. A že se mu daří, usadila se tu takřka kompletní kozlí rodinka piv, která se ve Velkých Popovicích vyrábějí. Vítejte v novém přírůstku značkových restaurací ve Vršovické Kozlovně!

Moderní, přesto tradiční

Kozlovna vyrostla v místech, kam hosté byli zvyklí chodit na italskou kuchyni dokonce dlouhých 13 let. I když nová Kozlovna stojí na základech původní restaurace, potřeba rozsáhlé rekonstrukce byla stejnou nutností jako před 13 lety. Už tehdy se kompletně předělávala prodejna potravin někdy z 50. let, od sklepa až po střechu. Neméně náročná rekonstrukce byla potřebná i nyní. Filozofií konceptu Kozlovna je vytvářet atraktivní prostředí pro oblíbené pivo.

Interiér dbá zejména na detaily a navození příjemné atmosféry, je plný originálních detailů, které jsou všude kolem, počínaje vstupními dveřmi a konče háčky na oblečení. Originální jsou i masivní stoly s kovovými kopýtky, kozlí reliéfy na zdech shlížející na všechny kolem. Hlavními materiály jsou dřevo, kůže, kov, mosaz a keramika. Barevně převažují béžová a hnědá, což jsou typicky kozlovské barvy. Ty vyniknou například i na dlouhých lavicích s koženým polstrováním, na kterých se sedí velice pohodlně a pro hosty jsou obvykle první volbou. Koncept Kozloven ale nebyl stvořen pouze k opěvování netradičního užitého designu, ale hlavně pro důstojné servírování Velkopopovického Kozla. Kozel je tradiční poctivé pivo, které jeho milovníci ocení po dobře vykonané práci.

V Kozlovně mohou toto poslání naplnit v jednotlivých částech restaurace. Socha kozla majestátně dominuje jedné části hospody, v druhé je zase nepřehlédnutelný podsvícený obří kozlí reliéf. Vršovická Kozlovna má co nabídnout. Přijďte se přesvědčit!

Ochutnejte dokonalost v naší Kozlovně

NA ZDRAVÍ VÁM PŘEJE VRŠOVICKÝ KOZEL!